TOP5: Serialowe intra

Tak po prawdzie całe TOP5 należy się czołówkom ze wszystkich sezonów “Babylon 5”. Bo są rewelacyjne (no może przy pierwszym zesonie trochę za ubogo było). Ale to za łatwe…

1. Babylon 5

2. Harsh Realm

3. Fringe (retro)

4. Strange world

5. Crusade

Advertisements

2 thoughts on “TOP5: Serialowe intra

  1. Toś chyba jechał na nostalgii, bo o ile jeszcze można zrozumieć “Babilon 5”, to “Crusade” jest jakąś pomyłką. Nie zawarłeś tutaj prawdziwych perełek, jak np. “Gra o tron”, która ma świetne intro.

    Like

  2. Możesz mieć rację co do tej nostalgii. Weźmy najnowszy tytuł z tej listy – Fringe załapał się tylko dzięki wersji retro.
    Widocznie za młodu łatwiej było się zachwycić, na starość za dużo się już widziało… bo owszem, intro do “Gry…” (ale też i np. Walking Dead, Luther) robi wrażenie, ale jednak jakoś tak bez większych emocji…
    “Crusade” było irytujące w warstwie dzwiękowej. Muza Chena była tak odmienna od tego do czego przyzwyczaił fanów Franke, że początkowo ledwo dało się to oglądać, więc emocji nie brakowało… ale tak na prawdę to muza robiła ten serial (bo fabuła nie zdążyła). I owszem, samo intro zrobiono po taniości, mimo to całość fajnie zagrała (gdybyż o sam dźwięk chodziło należałoby wymienić też Airwolfa czy Nieuchwytnego).

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s